• Място на свободен дух и модерни решения

СИП Електронни медии

На 15 октомври от 15:00 часа на градския стадион се проведе футболният мач между отборите на СОУ "Свети Климент Охридски"  и  ПГМЕТ (Механото).

През първото полувреме отборът на СОУ "Свети Климент Охридски" доминираше на терена, но резултатът бе открит чак към края на полувремето, когато реферът отсъди дузпа в полза на нашия отбор и Петър Върбановски беше точен за 1:0. До края на първото полувреме в мача нямаше много други шансове за двата отбора.

През второто полувреме нашият отбор отново водеше в играта. Максун Бекиров от 9.а подаде извеждащ пас към Кирил Керинков, който удвои резултата. За съжаление малко след този гол отбраната ни направи някои грешки и ПГМЕТ се възползва от това, като отбеляза гол за 2:1. През останалото време  СОУ "Свети Климент Охридски" отново доминираше. Към средата на полувремето неуморимият Максун Бекиров отново подаде извеждащ пас, но този път към Петър Върбановски, който вкара втория си гол в този мач. В края на срещата  ПГМЕТ отбеляза още един гол след груба грешка в защитата на нашия отбор.

Така  мачът между отборите на СОУ "Свети Климент Охридски"  и  ПГМЕТ завърши 3:2 в полза на нашите.